Waszym zdaniem

Ciekawe opinie naszych Klientów można również poznać na Facebooku:
https://www.facebook.com/cukiernia.oliana/reviews/
oraz książenickim forum, pod linkiem http://forum.ksiazenice.net/viewtopic.php?f=1&t=1314 lub http://forum.ksiazenice.net/viewtopic.php?f=1&t=1409.
Jest też kilka opinii z Warszawy: http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=26830.
Warto przeczytać!Bardzo dziękujemy za tak przepyszny tort z koniczynką, który nie dość, że wizualnie był cudny, to jeszcze rozpływał się w ustach i smakował jednakowo dorosłym, jak i dzieciom. Wszystkim bez wyjątku smakował wybornie, a najbardziej jubilatce:)

Anna z Grodziska Mazowieckiego

Dziękuję za tort. Myszka zrobiła furorę,  a tort był wyśmienity. 

Magda z Warszawy

Radość i szczęście na twarzach moich pociech, gdy otworzyły pudełka od Oliany, była ogromna. Reszta dzieci nie mogła się doczekać poszczególnych elementów ozdób z tortów. Niezwykłą popularnością cieszyły się "kamienie" leżące przy asfalcie, na którym stał Zygzak. Torty od Oliany mają tylko jedną wadę - za szybko się kończą, bo nawet antyamator tortów zjadł u mnie po dwa kawałki z każdego!

Joanna z Książenic

Już od jakiegoś czasu żadna okazja nie obywa się bez tortu z Oliany. Widok pieści oko, a smak podniebienie ;)

Rasa z Komorowa

Zamówione torty smakowały doskonale, ale aż szkoda było kroić taką piękną dekorację...

Eliza z Osowca

"Oliana" odpowiedzialna była za słodkie wypieki i tort na naszej imprezie poślubnej. Tort - zrobiony dokładnie tak, jak go sobie wymyśliliśmy - wykonany był bardzo starannie, a do tego - co najważniejsze - przepyszny! Wszystkie ciasta - pycha, a Isaura - rewelacja, nie wspominając o muffinkach :) Polecam bardzo!

Agnieszka z Warszawy

Pomimo dość skomplikowanego wzoru tortu realizowanego na indywidualne zamówienie, efekt przeszedł moje oczekiwania, nie mówiąc o reakcji rodziców, którzy otrzymali tort w prezencie na 30 rocznicę ślubu!

Agnieszka z Jaktorowa

Zamówiony przeze mnie tort na dziecięcą imprezę urodzinową wzbudził zachwyt gości. Rozradowane miny dzieciaków - bezcenne :)

Ania z Książenic