O nas i naszych wypiekach

Oliana to miejsce, w którym wszystkie produkty tworzone są z pasją. Każdym, nawet najdrobniejszym wypiekom, nadajemy indywidualny charakter. Nasze motto to "zachwycać wszystkie zmysły", ponieważ smak to nie wszystko... Dbamy, aby uczta rozpoczynała się już w momencie, gdy ujrzą Państwo nasze prace.

Nasze wypieki oparte są w większości na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach, nieraz podpatrzonych u utalentowanych członków rodziny i znajomych. Pragniemy, aby nasze produkty smakowały naturalnie i domowo. Dlatego też nie sięgamy po tańsze zamienniki i wykorzystujemy świeże jaja, prawdziwe masło, nie używamy spulchniaczy ani ulepszaczy smakowych. Wierzymy w wyjątkową jakość naturalnego, domowego smaku.

Realizując zamówienia zawsze staramy się wsłuchać w potrzeby i sugestie naszych Klientów, czasami podpowiadając i wspierając przy właściwym wyborze. Państwa satysfakcja jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie, tak aby w przyszłości dostarczać wypieki jeszcze lepiej dopasowane do Państwa gustów.

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy krótki poradnik Jak zamawiać?, który powinien znacznie uprościć decyzję o zamówieniu. Zamówienia realizujemy głównie na terenie gminy Grodziska Mazowieckiego, lecz jesteśmy otwarci również na zamówienia z bliższych i dalszych okolic.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.